Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.11) - en to af translation catalogue (59 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: Cost
af: Koste

en: Quantity
af: Aantal

en: view
af: bekyk

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Country
af: Land

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Continue
af: Gaan voort

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: %time ago
af: %time gelede

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Thu
af: Do

en: Fri
af: Vr

en: Sat
af: Sa

en: Sun
af: So

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Optional
af: Opsioneel

en: Order
af: Bestelling

en: Operation
af: Operasie

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Not published
af: Nie gepubliseerd
