Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.11) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ
