Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.11) - en to si translation catalogue (43 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: Month
si: මාසය

en: Mon
si: සඳු

en: Tue
si: අග

en: Wed
si: බදා

en: Thu
si: බ්‍රහස්‌

en: Fri
si: සිකු

en: Sat
si: සෙන

en: Sun
si: ඉරි

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
