Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.12) - en to se translation catalogue (26 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: January
se: Ođđajagimánnu

en: February
se: Guovvamánnu

en: March
se: Njukčamánnu

en: April
se: Cuoŋománnu

en: May
se: Miessemánnu

en: June
se: Geassemánnu

en: July
se: Suoidnemánnu

en: August
se: Borgemánnu

en: September
se: Čákčamánnu

en: October
se: Golggotmánnu

en: November
se: Skápmamánnu

en: December
se: Juovlamánnu

en: Order
se: Diŋgo
