Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.13) - en to ca translation catalogue (116 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Administration
ca: Administració

en: Comments
ca: Comentaris

en: Quantity
ca: Quantitat

en: view
ca: mostra

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Country
ca: País

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Display
ca: Visualització

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Year
ca: Any

en: Date format
ca: Format de la data

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: %time ago
ca: fa %time

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Month
ca: Mes

en: Price
ca: Preu

en: Customers
ca: Clients

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Customer
ca: Client

en: Amount
ca: Import

en: Current
ca: Actual

en: State
ca: Estat

en: Owner
ca: Propietari

en: Mon
ca: dl.

en: Tue
ca: dt.

en: Wed
ca: dc.

en: Thu
ca: dj.

en: Fri
ca: dv.

en: Sat
ca: ds.

en: Sun
ca: dg.

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Configuration
ca: Configuració

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Optional
ca: Opcional

en: Order
ca: Ordre

en: Default state
ca: Estat per defecte

en: Operation
ca: Operació

en: City
ca: Ciutat

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Unit
ca: Unitat

en: Arrival
ca: Arribada

en: Departure
ca: Sortida

en: Update Availability
ca: Actualitza la disponibilitat

en: Units
ca: Unitats

en: Address Line 1
ca: Adreça línia 1

en: Address Line 2
ca: Adreça línia 2

en: Not published
ca: No publicat

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: Autocomplete text field
ca: Camp de text amb autocompletat

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Available
ca: Disponible

en: All types
ca: Tots els tipus

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Base price
ca: Preu base

en: Add product
ca: Afegeix producte

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: By @name on @date
ca: Per @name el @date

en: By @name
ca: Per @name

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
ca: %name: el títol no coincideix. Si us plau, reviseu la vostra selecció.

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.

en: %name: invalid input.
ca: %name: entrada invàlida.

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
ca: Format: %time. El format de data és YYYY-MM-DD i %timezone és el desplaçament respecte l'UTC del fus horari. Deixeu-ho en blanc per utilitzar la data d'enviament del formulari.

en: Display error message
ca: Mostra el missatge d'error

en: %time hence
ca: d'aquí a %time

en: All (this page)
ca: Tot (aquesta pàgina)

en: All (all pages)
ca: Tot (totes les pàgines)

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
ca: Permet als usuaris fer qualsevol acció en un @entity_type.

en: Create @entity_type of any type
ca: Crea un @entity_type de qualsevol tipus

en: Edit own @entity_type of any type
ca: Edita @entity_type propi de qualsevol tipus

en: Edit any @entity_type of any type
ca: Edita qualsevol @entity_type de qualsevol tipus

en: Create %bundle @entity_type
ca: Crea %bundle @entity_type

en: Delete any %bundle @entity_type
ca: Elimina qualsevol %bundle @entity_type
