Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.13) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
