Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.13) - en to pl translation catalogue (184 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Administration
pl: Administracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: Cost
pl: Koszt

en: Quantity
pl: Ilość

en: view
pl: przeglądaj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Country
pl: Państwo

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Forward
pl: Do przodu

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: %time ago
pl: %time temu

en: Authored by
pl: Autor

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Month
pl: Miesiąc

en: Price
pl: Cena

en: Customers
pl: Klienci

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Customer
pl: Klient

en: Amount
pl: Ilość

en: Current
pl: Bieżący

en: State
pl: Stan

en: Owner
pl: Właściciel

en: Mon
pl: pon.

en: Tue
pl: wt.

en: Wed
pl: śr.

en: Thu
pl: czw.

en: Fri
pl: pt.

en: Sat
pl: sob.

en: Sun
pl: ndz.

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Order
pl: Kolejność

en: Default state
pl: Domyślny stan

en: Operation
pl: Czynność

en: City
pl: Miasto

en: State/Province
pl: Województwo

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Unit
pl: Jednostka

en: Units
pl: Jednostki

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: Autocomplete text field
pl: Pole tekstowe z podpowiedziami

en: Children
pl: Dzieci

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Available
pl: Dostępne

en: All types
pl: Wszystkie typy

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Select All
pl: Wszystkie

en: Base price
pl: Cena podstawowa

en: Add product
pl: Dodaj produkt

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: Bookings
pl: Rezerwacje

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Created on
pl: Utworzono

en: Delete Link
pl: Link usuwania

en: By @name on @date
pl: Przez @name w @date

en: By @name
pl: Przez @name

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Booking request
pl: Żądanie rezerwacji

en: Booking
pl: Rezerwacja

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
pl: %name: błąd w tytule. Sprawdź swój wybór.

en: Line item
pl: Pozycja zamówienia

en: %name must be a positive integer.
pl: %name musi być liczbą dodatnią.

en: %name: invalid input.
pl: %name: nieprawidłowe dane wejściowe.

en: User information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Confirmation message
pl: Wiadomość potwierdzająca

en: Administrative settings
pl: Ustawienia administracyjne

en: %name: you must enter a numeric value for the price.
pl: %name: należy wprowadzić wartość numeryczną dla ceny.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
pl: Format: %time. Format daty to YYYY-MM-DD a %timezone jest obecnie ustawionym przesunięciem czasu względem UTC. Pozostawienie pustego pola spowoduje wstawienie w to miejsce czasu wysłania formularza.

en: Owned by @name
pl: Należy do @name

en: Created @date
pl: Utworzono @date

en: New order
pl: Nowe zamówienie

en: Updated @date
pl: Zaktualizowano @date

en: Owned by
pl: Należy do

en: Display error message
pl: Wyświetl komunikat błędu

en: Booking Type
pl: Typ rezerwacji

en: %time hence
pl: %time od

en: The owner's user ID.
pl: ID użytkownika właściciela

en: !label of field %name
pl: !label pola %name

en: Role and custom View permissions updated for order entity management. Access checks in modules and permissions on default Views must be updated manually.
pl: Rola i własne uprawnienia widoku zaktualizowane do zarządzania encją zamówienia. Sprawdzanie dostępu w modułach i uprawnienia w widoku domyślnym muszą być zaktualizowane ręcznie.

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
pl: Pozwala użytkownikom wykonywać dowolne akcje na @entity_type.

en: Create @entity_type of any type
pl: Tworzenie @entity_type dowolnego typu

en: Edit own @entity_type of any type
pl: Tworzenie własnych @entity_type dowolnego typu

en: Edit any @entity_type of any type
pl: Edycja dowolnych @entity_type dowolnego typu

en: View own @entity_type of any type
pl: Przeglądanie własnych @entity_type dowolnego typu

en: View any @entity_type of any type
pl: Przeglądanie dowolnych @entity_type dowolnego typu

en: Create %bundle @entity_type
pl: Tworzenie %bundle @entity_type

en: Edit own %bundle @entity_type
pl: Edycja własnych %bundle @entity_type

en: Edit any %bundle @entity_type
pl: Edycja dowolnych %bundle @entity_type

en: View own %bundle @entity_type
pl: Przeglądanie własnych %bundle @entity_type

en: View any %bundle @entity_type
pl: Przeglądanie dowolnych  %bundle @entity_type

en: 1 day in advance
pl: 1 dzień wcześniej

en: Administer Rooms.
pl: Administracja pokojami.

en: Configure settings and business rules for Rooms management.
pl: Konfiguracja ustawień i reguł biznesowych dla zarządzania pokojami.

en: Booking Settings
pl: Ustawienia rezerwacji

en: Calendar Updated
pl: Kalendarz został zaktualizowany

en: Change the state for this event to:
pl: Zmień stan tego wydarzenia na:

en: Availability Event
pl: Wydarzenie dostępności

en: Unit types that can be referenced
pl: Typy jednostek, które mogą być wskazane

en: Unit Type
pl: Typ jednostki

en: Are you sure you want to delete Booking %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć rezerwację %name?

en: Bookings cannot be added because you have not created any booking types yet. Go to the <a href="@create-booking-type">booking type creation page</a> to add a new booking type.
pl: Rezerwacje nie mogą być dodane ponieważ nie utworzono jeszcze żadnych typów rezerwacji. Przejdź do <a href="@create-booking-type">strony typów tworzenia rezerwacji</a>, aby dodać nowy typ rezerwacji.

en: A unique machine-readable name for this booking type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa dla tego typu rezerwacji. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i znaki podkreślenia.

en: Administer booking types
pl: Administracja typami rezerwacji

en: Book units
pl: Jednostki rezerwacji

en: Booking Confirmed
pl: Rezerwacja potwierdzona

en: Booking Canceled
pl: Rezerwacja anuowana

en: Booking Pending
pl: Rezerwacja oczekująca

en: Booking Dates
pl: Daty rezerwacji

en: Booked Unit ID
pl: ID zarezerwowanej jednostki

en: Booked Unit Status
pl: Status zarezerwowanej jednostki

en: Cancel the booking related to an order
pl: Anuluj rezerwację powiązaną z zamówieniem

en: Bookable
pl: Dostępne do rezerwacji

en: Are you sure you want to delete Unit %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć jednostkę %name?

en: Bookable Units cannot be added because you have not created any unit types yet. Go to the <a href="@create-unit-type">unit type creation page</a> to add a new unit type.
pl: Jednostka do rezerwacji nie może być dodana ponieważ nie utworzono jeszcze żadnych typów jednostek. Przejdź do <a href="@create-unit-type">strony typów tworzenia jednostek</a>, aby dodać nowy typ jednostki.

en: The human-readable name of this unit type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego rodzaju jednostki.

en: A unique machine-readable name for this unit type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa dla tego typu jednostki. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i znaki podkreślenia.

en: Bookable Units
pl: Jednostki do rezerwacji

en: Bookable Unit Type
pl: Typ jednostki do rezerwacji

en: Valid availability states
pl: Możliwe stany dostępności

en: Availability Search
pl: Wyszukiwanie dostępności

en: Arrival Date
pl: Data przybycia

en: Anonymous booking
pl: Anonimowa rezerwacja

en: Unconfirmed booking
pl: Niepotwierdzona rezerwacja

en: Bulk availability management
pl: Zarządzanie dostępnością

en: Bulk pricing management
pl: Zarządzanie cenami

en: Add field booking_status in Rooms Booking table.
pl: Dodaj pole booking_status w tabeli Rezerwacji Pokoi.

en: Booked Unit Price
pl: Cena zarezerwowanej jednostki

en: Booking Price
pl: Cena rezerwacji

en: Unit type description source
pl: Źródło opisu typu jednostki

en: Unit Description
pl: Opis jednostki

en: Bookable Unit Description.
pl: Opis jednostki do rezerwacji.

en: Booking Unit Type
pl: Typ jednostki rezerwacji

en: Booking Unit Type Label.
pl: Etykieta typu jednostki rezerwacji.

en: Configure settings and business rules for Bookings.
pl: Konfiguruj ustawienia i reguły biznesowe dla rezerwacji.

en: Anonymous Booking
pl: Anonimowa rezerwacja

en: Calendar Color Codes & Labels
pl: Kody kolorów i etykiety w kalendarzu

en: Booking Number People
pl: Liczba ludzi rezerwacji

en: Checkout presentation style
pl: Styl prezentacji realizacji zamówienia

en: Commerce checkout
pl: Realizacja zamówienia Commerce
