Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.14) - en to bo translation catalogue (82 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Year
bo: ལོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: %time ago
bo: %time་འགོལ་ཟིན།

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Mon
bo: ཟླ

en: Tue
bo: མིག

en: Wed
bo: ལྷག

en: Thu
bo: ཕུར

en: Fri
bo: སངས

en: Sat
bo: སྤེན

en: Sun
bo: ཉི

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: All types
bo: རིགས་ཡོད་ཚད

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: By @name on @date
bo: ཚེས་གྲངས་@dateཡིན་པའི་@name་ལ་བསྟུན་པ

en: By @name
bo: @name་ལ་བསྟུན་པ

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན

en: %name must be a positive integer.
bo: %name་ནི་ངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཞིག་ཡིན་དགོས།

en: Administrative settings
bo: དོ་དམ་སྒྲིག་འགོད

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
bo: རྣམ་བཞག་ལ་%time། ཟླ་ཚེས་ཀྱི་རྣམ་བཞག་ནི་YYYY-MM-DD དང་། %timezone་ནི་UTC་ལ་གཞི་འཛིན་པའི་མཛམ་གླིང་གི་དུས་ཚོད་ཁུལ་ཡིན། སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཡར་སྤྲོད་པའི་དུས་ཚོད་དེར་འཇོག་རྒྱུ་ཡིན།

en: Display error message
bo: ནོར་འཁྲུལ་གྱི་བརྡ་འཕྲིན་སྟོན་པ

en: %time hence
bo: %time་འགོ་བརྩམས་པ
