Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.14) - en to ps translation catalogue (51 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Year
ps: کال

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: %time ago
ps: %time مخکې

en: Month
ps: میاشت

en: Mon
ps: دوشنبه

en: Tue
ps: سه شنبه

en: Wed
ps: چهارشنبه

en: Thu
ps: پنجشنبه

en: Fri
ps: جمعه

en: Sat
ps: شنبه

en: Sun
ps: یکشنبه

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: Configuration
ps: سازول

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Optional
ps: اختياري

en: Order
ps: اوډون

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Edit Link
ps: تړونی سمون

en: By @name
ps: پر @name
