Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.14) - en to sl translation catalogue (62 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: Quantity
sl: Količina

en: view
sl: pogled

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Display
sl: Prikaz

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Month
sl: Mesec

en: Price
sl: Cena

en: Owner
sl: Lastnik

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Not published
sl: Ni objavljeno
