Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Maximum
sr: Максимално

en: Month
sr: Месец

en: Price
sr: Цена

en: State
sr: Статус

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Order
sr: Редослед

en: Unit
sr: Јединица

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Minimum
sr: Минимално
