Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (101 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: Cost
sk: Náklady

en: Quantity
sk: Množstvo

en: view
sk: zobraziť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Country
sk: Krajina

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Email
sk: E-mail

en: Forward
sk: Preposlať

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Published
sk: Zverejnené

en: %time ago
sk: pred %time

en: Authored by
sk: Autor

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Month
sk: Mesiac

en: Price
sk: Cena

en: Customers
sk: Zákazníci

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Current
sk: Aktuálny

en: State
sk: Stav

en: Owner
sk: Vlastník

en: Mon
sk: Po

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: St

en: Thu
sk: Št

en: Fri
sk: Pi

en: Sat
sk: So

en: Sun
sk: Ne

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Order
sk: Poradie

en: Default state
sk: Základný stav

en: Operation
sk: Operácia

en: City
sk: Mesto

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Unit
sk: Jednotka

en: Units
sk: Jednotky

en: booking
sk: rezervácia

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Available
sk: Dostupné

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Base price
sk: Základná cena

en: Add product
sk: Pridať produkt

en: Bookings
sk: Rezervácie

en: Created on
sk: Vytvorené

en: By @name on @date
sk: Od používateľa @name - @date

en: By @name
sk: Podľa @name

en: Edit booking
sk: Upraviť rezerváciu

en: Booking
sk: Rezervácia

en: Line item
sk: Položka

en: User information
sk: Používateľské informácie

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
sk: Formát: %time. Formát dátumu je YYYY-MM-DD a %timezone je časová zóna podľa UTC. Ponechajte prázdne pre použitie aktuálneho času po odoslaní formulára.

en: New order
sk: Nová objednávka

en: Owned by
sk: Vlastník

en: bookings
sk: rezervácie
