Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.4-beta1) - en to eu translation catalogue (78 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: view
eu: ikusi

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Country
eu: Herria

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Email
eu: Eposta

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: %time ago
eu: duela %time

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Month
eu: Hilabetea

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Current
eu: Unekoa

en: State
eu: Egoera

en: Owner
eu: Jabea

en: Mon
eu: Al

en: Tue
eu: Ar

en: Wed
eu: Az

en: Thu
eu: Og

en: Fri
eu: Or

en: Sat
eu: La

en: Sun
eu: Ig

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Order
eu: Ordena

en: Default state
eu: Lehenetsitako egoera

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Autocomplete text field
eu: Osatze automatikoaren testu eremua

en: Available
eu: Gaituta

en: All types
eu: Mota guztia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: By @name on @date
eu: @date-an @name-k egina

en: By @name
eu: @name-k egina

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
eu: %name: izenburua ez dator bat. Mesedez egiaztatu zure hautapena

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.

en: %name: invalid input.
eu: %name: sarrera balio gabea.
