Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.4-beta1) - en to lt translation catalogue (92 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Cost
lt: Savikaina

en: Quantity
lt: Kiekis

en: view
lt: peržiūrėti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Country
lt: Šalis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Email
lt: El. paštas

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Month
lt: Mėnesis

en: Price
lt: Kaina

en: Customers
lt: Klientai

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Current
lt: Dabartinis

en: State
lt: Etapas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Order
lt: Tvarka

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Operation
lt: Veiksmai

en: City
lt: Miestas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Base price
lt: Pagrindinė kaina

en: Add product
lt: Pridėti prekę

en: Created on
lt: Sukurta

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: User information
lt: Nario informacija

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Datos formatas YYYY-MM-DD ir %timezone laiko zonos nuo UTC. Jei paliksite tuščia bus naudojama įrašymo data.

en: Owned by
lt: Savininkas

en: Administer @entity_type
lt: Administruoti @entity_type
