Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.4-beta1) - en to lv translation catalogue (88 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Quantity
lv: Skaits

en: view
lv: skatīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Country
lv: Valsts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Email
lv: E-pasts

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Authored by
lv: Autors

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Month
lv: Mēnesis

en: Price
lv: Cena

en: Customers
lv: Klienti

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: Current
lv: Pašreiz

en: State
lv: Stāvoklis

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Order
lv: Secība

en: Operation
lv: Operācija

en: City
lv: Pilsēta

en: State/Province
lv: Novads

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Units
lv: Vienības

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Available
lv: Pieejams

en: All types
lv: Visi veidi

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Base price
lv: Bāzes cena

en: Add product
lv: Pievienot preci

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lv: Formāts: %time. Datuma formāts ir YYYY-MM-DD un %timezone ir laika joslas atšķirība no universālā koordinētā laika (UTC). Atstājiet tukšu lai kā sagatavošanas laiks tiktu saglabāts formas iesniegšanas brīdis.
