Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (42 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Administration
bs: Administracija

en: Comments
bs: Komentari

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Year
bs: Godina

en: Date format
bs: Format datuma

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: Published
bs: Objavljeno

en: %time ago
bs: prije %time

en: Authored by
bs: Napisao

en: Month
bs: Mjesec

en: Mon
bs: Pon

en: Thu
bs: Čet

en: Fri
bs: Pet

en: Sun
bs: Ned

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Order
bs: Poredak

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Authored on
bs: Napisano

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Autocomplete text field
bs: Auto-kompletirajuće tekst polje

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
bs: %name: netačan naslov. Provjerite svoj izbor.

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).

en: %name: invalid input.
bs: %name: neispravan unos.
