Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.4) - en to ga translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Quantity
ga: Méid

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Year
ga: Bliain

en: %time ago
ga: %time ó shin

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Month
ga: Mí

en: Price
ga: Praghas

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Order
ga: Ordú

en: City
ga: Cathair

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: By @name on @date
ga: Le @name, @date

en: By @name
ga: Le @name
