Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.4) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Filter
ht: Filtre
