Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (72 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Comments
be: Каментары

en: view
be: глядзець

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Country
be: Краіна

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Year
be: Год

en: Date format
be: Фармат даты

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: %time ago
be: %time таму

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Month
be: Месяц

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Current
be: Бягучы

en: Owner
be: Уладальнік

en: Mon
be: пан

en: Tue
be: аўт

en: Wed
be: сер

en: Thu
be: чцв

en: Fri
be: пят

en: Sat
be: суб

en: Sun
be: нядзеля

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Configuration
be: Налады

en: Anonymous
be: Ананім

en: Order
be: Парадак

en: Operation
be: Аперацыя

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: By @name on @date
be: Зроблена @name ў @date

en: By @name
be: Па @name

en: %name must be a positive integer.
be: %name павінна быць станоўчым цэлым лікам.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
be: Фармат: %time. YYYY-MM-DD — фармат даты, а %timezone — гэта часавы паяс адносна універсальнага каардынаванага часу (UTC). Пакіньце поле пустым, каб выкарыстоўваць час адпраўкі формы.

en: %time hence
be: %time з гэтага часу
