Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.5) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
