Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.8) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Filter
br: Sil
