Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (157 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Cost
hu: Költség

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: view
hu: megtekintés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Country
hu: Ország

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Back
hu: Vissza

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Year
hu: Év

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: %time ago
hu: %time óta

en: Authored by
hu: Szerző

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Month
hu: Hónap

en: Price
hu: Ár

en: Customers
hu: Vevők

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Customer
hu: Vevő

en: Amount
hu: Összeg

en: Current
hu: Jelenlegi

en: State
hu: Állapot

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Mon
hu: h

en: Tue
hu: k

en: Wed
hu: sze

en: Thu
hu: cs

en: Fri
hu: p

en: Sat
hu: szo

en: Sun
hu: v

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Order
hu: Rendelés

en: Default state
hu: Alapértelmezett állapot

en: Operation
hu: Művelet

en: City
hu: Város

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Leave blank for %anonymous.
hu: Üresen hagyandó ha %anonymous.

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Unit
hu: Egység

en: Unit name
hu: Szervezeti egység neve

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Address Line 1
hu: Cím sor 1

en: Address Line 2
hu: Cím sor 2

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: Not published
hu: Rejtett

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: Autocomplete text field
hu: Automatikusan kiegészülő szöveges mező

en: Children
hu: Gyermekek

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Available
hu: Elérhető

en: All types
hu: Minden típus

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Base price
hu: Alapár

en: Add product
hu: Termék hozzáadása

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: Bookings
hu: Szobafoglalások

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: By @name on @date
hu: Szerző: @name (@date)

en: By @name
hu: Szerző: @name

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
hu: %name: a cím nem egyezik.

en: Line item
hu: Tétel

en: %name must be a positive integer.
hu: %name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: %name: invalid input.
hu: %name: érvénytelen bevitel.

en: User information
hu: Felhasználói információk

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Confirmation message
hu: Beküldés utáni üzenet

en: Rooms
hu: Szobák

en: Administrative settings
hu: Adminisztrációs beállítások

en: %name: you must enter a numeric value for the price.
hu: %name: számot kell megadni az árhoz.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
hu: Formátum: %time. A dátumformátum YYYY-MM-DD és %timezone az időzóna eltolás az UTC-hez képest. Üresen kell hagyni az űrlap beküldési dátumának használatához.

en: Owned by @name
hu: Tulajdonos: @name

en: Created @date
hu: Létrehozva: @date

en: New order
hu: Új rendelés

en: Updated @date
hu: Frissítve: @date

en: Owned by
hu: Tulajdonos:

en: Display error message
hu: Hibaüzenet megjelenítése

en: %time hence
hu: %time óta

en: The owner's user ID.
hu: A tulajdonos felhasználói azonosítója.

en: !label of field %name
hu: %name mezőhöz tartozó !label

en: Role and custom View permissions updated for order entity management. Access checks in modules and permissions on default Views must be updated manually.
hu: A szerepkör és egyéni nézetengedélyek frissültek a megrendelési entitáskezeléshez. A modulokban használt hozzáférési ellenőrzéseket és az alapértelmezés szerinti nézetek engedélyeit saját kezűleg kell frissíteni.

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók bármilyen műveletet végrehajthassanak @entity_type entitáson.

en: Create @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú @entity_type létrehozása

en: Edit own @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú saját @entity_type szerkesztése

en: Edit any @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú @entity_type szerkesztése

en: View own @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú saját @entity_type megtekintése

en: View any @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú @entity_type megtekintése

en: Create %bundle @entity_type
hu: %bundle @entity_type létrehozása

en: Edit own %bundle @entity_type
hu: Saját %bundle @entity_type szerkesztése

en: Edit any %bundle @entity_type
hu: Bármilyen %bundle @entity_type szerkesztése

en: View own %bundle @entity_type
hu: Saját %bundle @entity_type megtekintése

en: View any %bundle @entity_type
hu: Bármilyen %bundle @entity_type megtekintése

en: Administer Rooms.
hu: Szobák adminisztrációja.

en: Booking Settings
hu: Foglalások beállítása

en: Duration: @startdate to @enddate
hu: Időtartam: @startdate – @enddate

en: Bookable Units
hu: Foglalható szobák

en: Bookable Unit Type
hu: Foglalható szoba típusa

en: Please choose dates.
hu: Ki kell választani a dátumokat.

en: Variable examples of different types.
hu: Különböző típusú változópéldák.

en: Arrival Date
hu: Érkezés ideje

en: Departure Date
hu: Távozás ideje

en: Booked Unit Price
hu: Foglalt szobák ára

en: Booking Price
hu: Foglalás ára

en: Bookable Unit Description.
hu: Foglalható szoba leírása.

en: On Request
hu: Előjegyzés

en: Add customer profile
hu: Vevőprofil hozzáadása

en: Guests
hu: Vendégek

en: Unit Options
hu: Szobabeállítások

en: Bookable unit options.
hu: Foglalható szoba beállítások.

en: Available on Request
hu: Előjegyezhető

en: @currency_symbol @amount
hu: @amount @currency_symbol

en: Units marked as available on request.
hu: A szoba kérésre előjegyezhetőnek van beállítva.

en: Create and manage bookable units (e.g. rooms).
hu: Foglalható egységek (például szobák) létrehozása és szerkesztése.
