Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.9) - en to or translation catalogue (18 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: 1 day | @count days
or[0]: 1 ଦିନ
or[1]: @count ଦିନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
