Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Remove
ar: حذف

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.
