Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Remove
ca: Elimina

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: days
ca: dies

en: Always
ca: Sempre

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització
