Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Remove
et: Eemalda

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: days
et: päeva

en: Always
et: Alati

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev
