Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: days
eu: egunak

en: Always
eu: Beti

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data
