Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Remove
fi: Poista

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: days
fi: päivät

en: Always
fi: Aina

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: !label of field %name
fi: Etiketti !label kentälle %name
