Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Remove
it: Elimina

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: days
it: giorni

en: Always
it: Sempre

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: !label of field %name
it: !label del campo %name
