Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Remove
ja: 削除

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: days
ja: 日

en: Always
ja: 必須

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日
