Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: days
lt: dienos

en: Always
lt: Visada

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data
