Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: days
nl: dagen

en: Always
nl: Altijd

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Rooms
nl: Kamers

en: !label of field %name
nl: !label van veld %name
