Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: days
sv: dagar

en: Always
sv: Alltid

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: !label of field %name
sv: !label för fält %name
