Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Remove
uk: Вилучити

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: days
uk: дні(в)

en: Always
uk: Завжди

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Rooms
uk: Кімнати

en: !label of field %name
uk: !label поля %name
