Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Remove
vi: Xoá

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc
