Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Remove
be: Выдаліць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Always
be: Заўжды

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння
