Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Always
el: Πάντα

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης
