Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Remove
gl: Quitar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin
