Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર
