Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി
