Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Remove
ro: Elimină

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit
