Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر
