Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Remove
az: Çıxart

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix
