Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: days
da: dage

en: Always
da: Altid

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Rooms
da: Værelser

en: !label of field %name
da: !lable for felt %name
