Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: days
de: Tag(e)

en: Always
de: Immer

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Rooms
de: Zimmer

en: !label of field %name
de: !label für Feld %name
