Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Remove
es: Eliminar

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: days
es: días

en: Always
es: Siempre

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Rooms
es: Habitaciones

en: !label of field %name
es: !label del campo %name
