Rooms Availability Constraints (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: days
hu: napok

en: Always
hu: Mindig

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Rooms
hu: Szobák

en: !label of field %name
hu: %name mezőhöz tartozó !label
