Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Always
is: Alltaf

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:
