Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი
