Rooms Availability Constraints (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі
